Moda na SOWY

Od jakiegoś czasu nastała moda na sowy. Motyw tych wspaniałych ptaków pojawia się na różnorakich przedmiotach – ubraniach, dekoracjach czy biżuterii.

Sowie motywy w rękodziele

Kto choć trochę interesuje się rękodziełem, z pewnością zetknął się z motywem sowy, który od wielu miesięcy jest modny na całym świecie.

Tak więc sowy można znaleźć zarówno w biżuterii i ozdobach ciała – na broszkach, bransoletkach, wisiorkach czy kolczykach, ubraniach – drukowane, malowane, dziergane, wyszywane, dekoracjach – na poduszkach, naklejkach na ścianę, zawieszkach, pościeli czy serwetkach oraz wśród zabawek.

Sowy w Alom

Szczerze mówiąc, ja też nie mogłam przejść obok sów obojętnie i postanowiłam do kolekcji Alom wprowadzić sowy. Mimo iż w Alom dominują rzeczy dla dzieci, to nie będą to sowy drukowane na dziecięcych tkaninach, których jest już chyba przesyt. Na początek będą z pewnością milutkie i słodkie sowy włóczkowe.

Pierwsze sowy – a dokładniej rzecz ujmując czapki – zrobiłam zimą, zanim jeszcze powstała pracownia Alom i obdarowałam nimi kilkoro fajnych maluchów. Sowie czapy z pewnością w Alom się pojawią przed sezonem jesienno-zimowym, bo ich pierwowzory spodobały się zarówno małym właścicielom, jak i dorosłym:-) Tymczasem pomysł na sowy jest nieco inny… Napiszę o tym już wkrótce, bo najpierw trzeba połapać sowy, które zadomowiły się w naszym przydomowym ogródku. Zobaczcie sami!

Sowy

 

m_P1200656_K

 

m_P1200657_K

 

m_P1200658_K

 

m_P1200694_K

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

O nas
Alom to niewielka pracownia rękodzieła, w której robimy z włóczek i tkanin przeróżne zabawki, przytulanki, maskotki, a także modne dodatki, przydatne akcesoria i unikatowe dekoracje.

Czytajcie nasz blog, by poznać nasze produkty oraz znaleźć inspiracje.

Jeżeli macie ochotę, dzielcie się z nami swoimi opiniami, pomysłami i doświadczeniami związanymi z rękodziełem.

Pozdrawiamy z pracowni Alom:-)
Znajdź nas na Facebooku
Kup Alomka!

Logo_200x83

Prawa autorskie
Produkty, teksty i zdjęcia na blogu Alom są chronione prawem autorskim.

Jeżeli chcesz użyć naszych zdjęć, napisz do nas lub przynajmniej podaj źródło ich pochodzenia.

Prosimy o uszanowanie naszej pracy i niekopiowanie naszych produktów.